A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі - 2023

Дата: 24.04.2023 11:46
Кількість переглядів: 27

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі — 2023

 

У 2023 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі відзначатиметься 28 квітня, і його темою стане безпечне та здорове робоче середовище як основний принцип і основне право у світі праці.

У червні 2022 року Міжнародна конференція праці (МКП) вирішила включити «безпечне та здорове робоче середовище» в систему основних принципів і прав у сфері праці, що діє в МОП. З цієї нагоди Конвенція про безпеку та здоров’я на роботі  (№155) та Конвенція про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі  (№187) були проголошені основними конвенціями.

У результаті цього рішення всі держави-члени МОП, навіть ті, які не ратифікували вказані конвенції, мають зобов’язання, що випливає вже із самого факту їхнього членства в Організації, дотримуватися, зміцнювати та реалізовувати добросовісно та відповідно до Статуту МОП принципи, що стосуються основних прав, які є предметом цих конвенцій.

Джерело: сайт МОП Україна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора