A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

Розбиваємо міфи

Дата: 23.09.2023 16:38
Кількість переглядів: 10

   

   Наслідки війни, на жаль, збільшують попит у медичній допомозі. Точкою входу до медичної системи залишаються сімейні лікарі. Тож нерідко пацієнти помилково вважають, що до сімейного лікаря можна звернутися будь-коли - в тому числі, у неробочі, святкові чи вихідні дні. Але це - не так.

   Будь-яка амбулаторія або поліклініка, де працює ваш сімейний лікар, має чітко визначені години роботи. Сімейні лікарі також приймають пацієнтів у визначені години.

   Кожен заклад із надання первинної медичної допомоги має право організовувати порядок прийому пацієнтів на власний розсуд, з дотриманням вимог чинного законодавства. Тож керівник закладу із надання первинної медичної допомоги може утворити черговий кабінет для обслуговування населення поза годинами прийому пацієнтів сімейними лікарями у вихідні, святкові та неробочі дні.

Поцікавтесь заздалегідь у вашій амбулаторії про можливість та правила звернення у вихідні дні!

   Тож при погіршенні самопочуття і необхідності в медичній допомозі у вихідні дні, радимо звертатись не до свого сімейного лікаря особисто, а в ту амбулаторію чи медичний заклад, де лікар працює.

   Пам’ятайте, що невідкладна ситуація зі здоров’ям потребує невідкладної допомоги. А це або дзвінок на 103, або самостійне відвідування лікарні, яка надає медичну допомогу цілодобово.

   Думка, що до сімейного лікаря можна звернутися будь-коли, в тому числі і у неробочі дні, є хибною. Ваш сімейний лікар - людина, а не сервіс 24/7.

Потурбуйтесь про свого сімейного лікаря, щоб він або вона мав змогу турбуватись про вас!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора