A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

Для розвитку медицини потрібно постійне професійне вдосконалення !

Дата: 09.11.2023 08:20
Кількість переглядів: 15

   

За сприяння Хмільницької міської ради та за кошти місцевого бюджету було придбано спірометр «Heaco» - пристрій,що дозволяє досліджувати функції зовнішнього дихання. Сучасний пристрій гарно зарекомендував себе у сфері пульмонології, для діагностики бронхіальної астми, хронічної обструктивної хвороби легень, оцінки дихальної системи під час інших захворювань.

Спірометрія (спірографія) - це простий,доступний та неінвазивний метод діагностики поширених захворювань дихальної системи, що оцінює механічну функцію легень, грудної клітки і дихальної мускулатури шляхом вимірювання легеневих потоків та обʼємів.

З метою навчання методу спірометрії, учора, 07 листопада 2023 року, на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Хмільник (вул.Чорновола Вʼячеслава, 64) для сімейних лікарів Центру була проведена лекція Олександром ЦИРУЛЬНИКОМ, асистентом кафедри терапевтичних дисциплін та сімейної медицини факультету післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова, лікарем-консультантом діагностичного кабінету "Пульмікс", алергологом, пульмонологом.

 

   Теми лекції :

   «Основи спірометрії та її особливості при ХОЗЛ та бронхіальній астмі».

   «Хронічне обструктивне захворювання легень : ключові положення».

   Після лекції лікарі Центру наочно освоїли техніку проведення спірометрії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора