A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

Поговоріть зі своєю дитиною про її психоемоційний стан.

Дата: 05.03.2024 06:39
Кількість переглядів: 7

   

Поговоріть зі своєю дитиною про її психоемоційний стан

За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але ці захворювання не виявляють і не лікують. Депресія є третьою найпоширенішою причиною тягаря хвороб серед підлітків.

Саме у підлітковому віці висока важкість до отримання травматичного досвіду, і якщо залишити його без уваги, у подальшому це може призвести до розвитку психічних захворювань.

«Байдужість дорослих до цих почуттів – те, на що ми не маємо права. Дитині завжди потрібна старша рука, за яку вона може взятися, щоб здолати труднощі», – у цьому переконана перша леді України Олена Зеленська.

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» спільно з ЮНІСЕФ було розроблено збірку «Ментальне здоров’я дітей під час війни: поради батькам та опікунам».

Вона допоможе пережити кризові ситуації і дітям, і підліткам, і дорослим. У ній є інформація про ознаки, які вказують на потребу звернутися по психологічну підтримку, техніки допомоги для стабілізації психоемоційного стану, а також необхідні контакти фахівців.

 

Перегляньте та збережіть собі за посиланням:

https://bit.ly/49YjoFb


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора