A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

Ментальне здоров'я

Дата: 16.05.2024 10:31
Кількість переглядів: 2

  

Сьогодні у світі та в Україні стартує місяць обізнаності про ментальне здоров’я.

На Вінниччині 48 закладів «первинки» безоплатно надають базову психологічну підтримку дорослим та дітям.

2340 фахівців закладів охорони здоров’я уже пройшли навчання із використанням керівництва mhGAP. А саме - 915 лікарів та 1425 медичних сестер. Більшість із них пройшли навчання за онлайн-курсом «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги із використанням керівництва mhGAP» та запровадження в рамках програми медичних гарантій окремого пакету «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

Якщо відчуваєте тривогу, порушення сну, пригнічений настрій, роздратованість або інші подібні симптоми – не ігноруйте їх, а звертайтеся до сімейного лікаря. Він надасть базові послуги у межах своєї компетенції, а за потреби скерує до вузького спеціаліста.

Звертатися по допомогу – не слабкість, не забаганка й не соромно, а відповідально. Психічне та фізичне здоров'я однаково важливі складові загального здоров'я кожної людини.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора