З нагоди професійного свята
12 травня, до Всесвітнього дня медичної сестри, у КНП «Хмільницький Цпмсд» Хмільницької міської ради (медичний центр «Турбота») відбулося урочисте нагородження медичних сестер — людей, чия щоденна праця є невід’ємною частиною якісної медичної допомоги та турботи про пацієнтів.

Почесними відзнаками Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА були нагороджені:
🔹 Вішталюк Тетяна Іванівна — сестра медична пункту здоров’я села Шевченка;
🔹 Городецька Ірина Петрівна — сестра медична (завідувач інфекційного контролю).
Грамотою Асоціації медичних сестер України відзначено:
🔹 Мельник Валентину Петрівну — сестру медичну пункту здоров’я села Курилівка.
Привітання та відзнаки від міського голови медичні сестри отримали від начальника відділу з питань охорони здоров’я Буликова Сергія Євгенійовича, який привітав колектив зі святом та вручив грамоти:
🔹 Бублик Наталії Анатоліївні — сестрі медичній пункту здоров’я Малий Митник;
🔹 Закревській Таїсі Володимирівні — сестрі медичній пункту здоров’я Олександрівка;
🔹Ярмошук Галині Анатоліївні — сестрі медичній загальної практики — сімейної медицини;
🔹 Надкерничній Альоні Анатоліївні — сестрі медичній щеплювального кабінету.
Адміністрація центру щиро дякує всім медичним сестрам за професіоналізм, відданість своїй справі, щоденну турботу про пацієнтів та вагомий внесок у роботу нашого закладу. Саме ваша праця, людяність та підтримка є основою сучасної медицини та довіри пацієнтів.
Щиро вітаємо зі святом та бажаємо миру, міцного здоров’я, сил, добробуту і професійного визнання!
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради




