A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницький центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради

З нагоди професійного свята

Дата: 13.05.2026 14:49
Кількість переглядів: 19

12 травня, до Всесвітнього дня медичної сестри, у КНП «Хмільницький Цпмсд» Хмільницької міської ради (медичний центр «Турбота») відбулося урочисте нагородження медичних сестер — людей, чия щоденна праця є невід’ємною частиною якісної медичної допомоги та турботи про пацієнтів.

Фото без опису

Почесними відзнаками Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА були нагороджені:

🔹 Вішталюк Тетяна Іванівна — сестра медична пункту здоров’я села Шевченка;

🔹 Городецька Ірина Петрівна — сестра медична (завідувач інфекційного контролю).

Грамотою Асоціації медичних сестер України відзначено:

🔹 Мельник Валентину Петрівну — сестру медичну пункту здоров’я села Курилівка.

Привітання та відзнаки від міського голови медичні сестри отримали від начальника відділу з питань охорони здоров’я Буликова Сергія Євгенійовича, який привітав колектив зі святом та вручив грамоти:

🔹 Бублик Наталії Анатоліївні — сестрі медичній пункту здоров’я Малий Митник;

🔹 Закревській Таїсі Володимирівні — сестрі медичній пункту здоров’я Олександрівка;

🔹Ярмошук Галині Анатоліївні — сестрі медичній загальної практики — сімейної медицини;

🔹 Надкерничній Альоні Анатоліївні — сестрі медичній щеплювального кабінету.

Адміністрація центру щиро дякує всім медичним сестрам за професіоналізм, відданість своїй справі, щоденну турботу про пацієнтів та вагомий внесок у роботу нашого закладу. Саме ваша праця, людяність та підтримка є основою сучасної медицини та довіри пацієнтів.

Щиро вітаємо зі святом та бажаємо миру, міцного здоров’я, сил, добробуту і професійного визнання!

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора