Лікарі первинної ланки підвищують знання з офтальмології
27 травня в КНП «Хмільницький Цпмсд» Хмільницької міської ради (Медичному центрі «Турбота») відбулася внутрішня фахова школа кафедри очних хвороб Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова на тему: «Менеджмент хворих з глаукомою: інновації та перспективи. Сучасна фармакотерапія та хірургічні підходи».

Лекції для наших фахівців провели завідувачка кафедри очних хвороб ВНМУ ім. М. І. Пирогова, кандидат медичних наук, доцент Грижемальська Катерина Юріївна та кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої та сімейної медицини Андрушкова Ольга Олександрівна. Захід став чудовою нагодою для отримання нових знань, професійного спілкування та ознайомлення із сучасними підходами до діагностики й лікування пацієнтів.

Щиро дякуємо за співпрацю, цінний досвід, відкритість до професійного діалогу та готовність ділитися знаннями. Саме такі зустрічі створюють простір для розвитку, вдосконалення практичних навичок і зміцнення партнерства заради якісної медичної допомоги нашим пацієнтам.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хмільницької міської ради




